Współpraca

Jak wygląda współpraca z nami?

Poniżej przedstawiamy informacje jak przebiega współpraca z nami

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w dowolnej formie i umów na rozmowę

Szczegóły współpracy

Na spotkaniu omówimy szczegóły współpracy oraz dostarczymy niezbędnych informacji

Podpisanie umowy

Po uzgodnieniu warunków współpracy podpiszemy niezbędne dokumenty

Zrekrutowanie pracowników

Otrzymasz personel gotowy do pracy od zaraz

Rekrutacja

Dlaczego warto?

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy, nasza firma pozyskuje pracowników również spoza granic Polski. Naszym klientom oferujemy dynamiczny proces pośrednictwa w zatrudnieniu rekrutując zasoby kadrowe na konkretne stanowiska pracy. Rekrutujemy pracowników pod kątem wymagań naszych kontrahentów, mających możliwość zdobycia pracowników oszczędzając swój czas. Dzięki współpracy z naszą firmą, pracodawcy otrzymują fachowców gotowych do podjęcia zatrudnienia, wraz z kompletem dokumentów i badań. Pracownicy zrekrutowani przez nas, to ludzie zmotywowani do działania, wykazujący się chęcią do pracy oraz odpowiedzialnym podejściem do wykonywanych zadań. Jeśli powierzysz nam trudne dla Ciebie zadania, oszczędzisz czas, ograniczysz koszty, unikniesz trudnych procesów poszukiwań i rekrutacji.

Leasing pracowniczy

Stwarzamy każdemu przedsiębiorcy możliwość wynajmu pracowników, posiadających zawarty stosunek pracy na poczet innego podmiotu, jakim jest nasza agencja. Nasza Agencja Pracy Tymczasowej występuje tutaj w roli zatrudniającego, gdzie pracownicy pracują na mocy ustawy o pracy tymczasowej. Pracownik zostaje oddelegowany do pracodawcy- użytkownika, na rzecz którego świadczy swoją pracę. Pracodawca Użytkownik może dzięki temu reagować na bieżąco na wzrost zapotrzebowania na pracowników, związany z rozwojem swojej działalności. Przedsiębiorco, jeśli brakuje Ci wiedzy, możliwości, doświadczenia oraz zasobów HR, znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie, byś mógł otrzymać to, czego oczekujesz.

Outsourcing pracowniczy

Dlaczego warto?

Jest nowoczesną formą zarządzania firmą. My występujemy jako biznesowy partner zewnętrzny, Ty jako nasz klient powierzasz nam różne zadania w zależności od swoich potrzeb. Dzięki temu zabiegowi przedsiębiorcy i firmy mogą skupić swoją uwagę na istocie swojej działalności. Nasi klienci decydując się na współpracę z naszą firmą, powierzają nam wszystkie obowiązki, jakie wynikają z zatrudnienia pracowników. Jest to proste i szybkie rozwiązanie odpowiadające na dynamiczny i nieprzewidywalny rozwój przedsiębiorstw. Dzięki współpracy jako kooperant, mamy możliwość przeprowadzenia u naszych klientów pewnych faz, związanych z przejęciem niektórych procesów, wcielając się w rolę podwykonawcy usług. Służymy również Państwu doradztwem, jesteśmy gotowi poznać potrzeby naszych klientów i odpowiedzieć na nie, dzięki dopasowaniu oferty indywidualnych do każdego zapotrzebowania.
Outsourcing pracowników budowlanych

Obsługa zatrudnienia

Dlaczego warto?

Biorąc pod uwagę trudności związane z załatwieniem potrzebnych dokumentów, wyręczamy we wszelkich formalnościach związanych zarówno z uzyskaniem pozwolenia na pobyt, pracę, a także tych dotyczących bezpośrednio samego zatrudnienia. Bierzemy na siebie cały proces organizacyjny. Po naszej stronie leży wsparcie pracowników w zakresie prowadzenia dokumentów, rozliczeń, wypłat, zakwaterowania oraz transportu. Jeśli chciałbyś, by ominął Ciebie żmudny proces gromadzenia dokumentacji, co pozwoli Ci swoją uwagę skierować na działania ekonomiczne i biznesowe rozwoju Twojej firmy, nasza oferta jest dla Ciebie. Oferujemy swoje usługi HR, czyli obsługę działań administracyjnych (wszelkie usługi płacowo-kadrowe dla pracowników), w ramach umów o pracę, prowadzenie dokumentacji, rozliczanie personelu (zwolnienia, urlopy), sporządzanie dokumentów dotyczących przebiegu zatrudnienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

+48 508 232 511

Dla pracodawcy