DLACZEGO MY?

Dlaczego warto
nas wybrać?

Profil działalności

Budujemy bazę pracowników, w drodze pośredniczenia w zatrudnieniu. Otwieramy możliwość na zatrudnienie obcokrajowców. Nasi klienci, to osoby indywidualne oraz firmy oczekujące wsparcia. Usługi dopasowujemy do klientów. Proponujemy serwis leasingu pracowniczego, bądź przeprowadzenie rekrutacji pod kątem wymagań danej firmy. Zapraszamy do kontaktu, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedzialność w biznesie

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone zasoby ludzkie. Odciążamy klienta, realizując trudne zadania za pomocą działań outsourcingowych, przejmiemy część powierzonych czynności jako firma zewnętrzna. Dzięki kooperacji podejmujemy współpracę jako podwykonawca. Proponujemy swoje zasoby HR, dzięki czemu klienci nie muszą podejmować się pobocznych dla swojego biznesu działań.

Zarys historii

Spółka Z-POL została założona przez właściciela firmy Inspert, pracującego od ponad 10 lat w branży budowlanej. Powstanie spółki podyktowane było dbałością o rozwój nowych gałęzi działalności. Mamy na celu podnosić satysfakcję naszych klientów. Dzięki temu nastąpił szybki rozwój firmy wspierany dobrą koniunkturą rynku. Jako młoda spółka, posiadamy doświadczenie oparte na zbudowanej przed laty, stabilnej i wykwalifikowanej kadrze.

Trochę o nas

Kim Jesteśmy?

Nasza misja, to realizacja celów naszych klientów. We współpracy najważniejsze jest dla nas profesjonalne oraz odpowiedzialne podejmowanie działań realizowanych konsekwentnie i terminowo. Podejmujemy się ambitnych projektów, realizując cele biznesowe naszych klientów, zarówno te inwestycyjne, jak i personalne. Wieloletnia współpraca dowodzi, iż nasi usługobiorcy darzą nas zaufaniem, czerpiąc korzyści z udanej współpracy. Z zaangażowaniem przyczyniamy się do sukcesów, które osiągają nasi inwestorzy i klienci. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom runku. Oferujemy wysoką jakość realizowanych przez nas usług. W związku z rozwijającą się branżą, opieramy się na działaniach w ramach outsourcingu, kooperacji, zasobów HR oraz doradztwa. Nasi pracownicy cenią sobie pracę za pośrednictwem naszej agencji, co przekłada się na współpracę długoterminową. Ponadto Ich pozytywna opinia na temat naszej firmy, przekłada się na polecenia oraz podpisywanie kolejnych umów z potencjalnym personelem.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

+48 508 232 511

O NAS

Poznaj nasz zespół

O firmie