Współpraca

Jak wygląda współpraca z nami?

Poniżej przedstawiamy informacje o tym jak będzie przebiegała współpraca z nami

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w dowolnej formie i umów na rozmowę

Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu omówimy szczegóły współpracy oraz dostarczymy niezbędnych informacji

Decyzja o podjęciu pracy

Uzgodnienie warunków pracy oraz odpisanie umowy

Zatrudnienie

Powierzenie próbnych zadań
dla pracowników budowlanych

Dla pracowników

Dlaczego warto?

Jesteśmy firmą, która ceni sobie dobrych pracowników, dlatego też zależy nam na wysokim poziomie oferowanych usług, odpowiednich ofertach pracy i dopasowaniu ich do potrzeb indywidualnego klienta. Wieloletnia działalność w zakresie pozyskiwania pracowników z zagranicy dowodzi, iż jest to personel, który rzetelnie i uczciwie wykonuje powierzone obowiązki. W związku z tym przedsiębiorcy oraz firmy będące naszymi klientami bardzo chętnie proponują stanowiska pracy dla zrekrutowanego przez nas personelu. Drogi kandydacie, jeśli poszukujesz pracy, potrzebujesz możliwości rozwoju,uczciwych warunków zatrudnienia oraz pomocy w trudnym procesie zatrudnienia, czekamy właśnie na Ciebie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zatrudnianiu cudzoziemców oraz rozeznanie na rynku pracy, ułatwi Ci proces poszukiwania Twojego miejsca zatrudnienia. Jesteśmy gotowi udzielić Państwu informacji, oraz przedstawić ofertę usług dopasowaną do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu.

Warunki współpracy

Oferujemy poszukiwanie pracy zgodnej z kwalifikacjami, odpowiemy na Twoje potrzeby i oczekiwania. Jasne warunki zatrudnienia, sprawny proces rekrutacji oraz pomoc w załatwieniu formalności jest naszą domeną. W związku z wieloletnią współpracą z naszymi zleceniodawcami oferujemy pracę tymczasową, na terenie ich zakładów. Jednak to my jesteśmy Twoim pracodawcą, jesteś tylko oddelegowany do pracy u naszego klienta. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, legalne zatrudnienie i w każdej chwili służymy pomocą. Nasza najlepsza reklama, to zadowoleni pracownicy, którzy są z nami od paru lat, polecając naszą firmę kolejnym pracownikom. Zapraszamy do kontraktu oraz współpracy, udzielimy wszelkich informacji i pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Obsługa zatrudnienia

Obsługa zatrudnienia

Zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie przysparza poruszania się po urzędach, w związku z procesem załatwiania wszelkich niezbędnych formalności dotyczących zatrudnienia. Jesteśmy gotowi świadczyć usługi pomocowe również w tym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ponadto do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności dotyczących pozwolenia na pobyt, pozwolenia na pracę, a także przeprowadzimy Ciebie przez proces uzyskania szkoleń i badań. Służymy pomocą w związku z załatwieniem dokumentacji oraz uzyskaniem pewnych praw z zakresu: Oświadczenia o powierzeniu wykonania pracy cudzoziemcowi, Zezwolenia na pracę cudzoziemców na terenie RP, Karty pobytu, Zezwolenia na pobyt czasowy, w celu połączenia się z rodziną, Zorganizowania i przeprowadzenia egzaminów TÜV, zdobycia odpowiednich uprawnień do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku, Przeprowadzania wymaganych szkoleń i uzyskania odpowiednich zaświadczeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

+48 508 232 511

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych nam pytań oraz odpowiedzi na nie

W naszej firmie honorowana jest stawka godzinowa, jej wysokość uzależniona jest od stanowiska pracy oraz standardu wykonywania zleconych zadań. Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu, uwzględniamy możliwość wypłaty zaliczek, a także premii uznaniowych za bardzo dobrze wykonaną pracę.

Nasi pracownicy zatrudniani są na umowy cywilno – prawne, w formie umowy zlecenia, w związku z czym praca jest legalna, z odprowadzanymi składkami ZUS, posiadają ubezpieczenie i możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej.

Tak, jeśli stanowisko pracy wymaga odpowiednich kwalifikacji, a pracownik jest chętny je podnieść, umożliwiamy przeprowadzenie szkoleń oraz egzaminów, by uzyskać odpowiednie dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu.

W sytuacji minionego terminu ważności takiego dokumentu, jesteśmy w stanie zorganizować i przeprowadzić ponowny egzamin, by pracownik miał możliwość zaktualizować swoje dokumenty i uprawnienia do wykonywania powierzonych czynności.

Owszem, w naszej firmie oferowane są dwie możliwości wsparcia pracowników w tym zakresie. Pierwszym jest możliwość otrzymania bezpłatnego zakwaterowania, natomiast drugą możliwością jest wypłata środków pieniężnych na wynajęcie lokum mieszkalnego we własnym zakresie.

Oczywiście, jesteśmy do dyspozycji naszych potencjalnych pracowników, służymy poradą oraz pomocą w poruszaniu się po urzędach w związku z załatwieniem różnych formalności.

Dla pracownika